Onze Ambassadeurs

In onze campagne zoeken we de samenwerking met lokale inwoners die zich samen met ons willen inzetten om het doel te bereiken: de aanleg van glasvezel. Wij noemen hen ambassadeurs. Hieronder vind je een lijst van deze ambassadeurs. Neem contact met ze op als je vragen hebt of meer informatie wilt over glasvezel. Zij helpen je graag!


Wil jij zelf je steentje bijdragen voor de komst van glasvezel? Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe ambassadeurs! Meld je aan bij Thom de Vries of Wim Brus

Robert Holman

Blokzijl

Tel.         06-21284338
E-mail    rholman2209@gmail.com

Jurgen Koster

Kuinre

Tel.         06-38687309
E-mail    jkoster@outlook.com

Rolf van de Weerdhof

Kuinre

E-mail    

Rolfvandeweerdhof@gmail.com

Bram Lageweg

Kuinre

Tel.         06-30511059
E-mail    Bram.lageweg@hetnet.nl

Marina Lok

Sint Jansklooster

Tel.         06-29214011
E-mail    marinalok@hotmail.com

Berthus Lok

Sint Jansklooster

Tel.         06-21985193
E-mail    bermarlok@kpnmail.nl

Inge en Sjoerd Huitema

Sint Jansklooster

Tel.         
E-mail    sjoerd.inge@gmail.com

Joop en Ria van Benthem

Vollenhove

Tel.         06-34484401
E-mail   joopenriavanbenthem@gmail.com

Gerrit Brink

Vollenhove

Tel.         
E-mail   brink.g@filternet.nl

Chris van der Vegt

Willemsoord

Tel.         06-20205869
E-mail   c.vegt@hccnet.nl

Wim ter Horst

Scheerwolde

Tel.         06-19897637
E-mail    wimterhorst@icloud.com

Gerard Veldkamp

Blokzijl

Tel.         06-18427356
E-mail   gerardveldkamp@gmail.com

Robert Tissingh

Eesveen

Tel.         06-46128542
E-mail    roberttissingh@gmail.com

Setheweg 1

7942 LA Meppel

T: 0522-768 115 
E: info.glasvezel@rendo.nl

Op het gebruik van het glasvezelnetwerk van van RENDO buitenaf zijn de Algemene Voorwaarden Vastrechtvergoeding Buitengebied van toepassing.